Tarif můžete kdykoli změnit, žádné závazky

Garance vrácení peněz do 14 dní od platby. Při roční platbě měsíc zdarma. Všechny tarify jsou pro živnostníky i firmy.

Srovnání tarifů

50% sleva začínajícím podnikatelům

Podrobnosti
Zdarma
Sólo
Sólo+
Firma
Chci platit
 
0 Kč
měsíčně
měsíčně
měsíčně
Ceny bez DPH při roční platbě (měsíc zdarma).
Na tarifu Zdarma můžete vystavit neomezené množství faktur až 5 různým odběratelům. Dodavatelé se toho limitu počítají také. Můžete tedy mít buď až 5 odběratelů, nebo třeba 3 odběratele a 2 dodavatele, od kterých evidujete náklady.
5 Neomezeno Neomezeno Neomezeno
Od základu pro všechny velikosti Nevzali jsme "velkou" aplikaci a nezmenšili ji na mobily. Ne. Fakturoid jsme od začátku stavěli s tím, že jsme každou obrazovku navrhovali a budovali tak, aby skvěle fungovala na všech velikostech displejů.
Ano Ano Ano Ano
A když říkáme rychlá… Na většinu emailů odpovíme do 1 hodiny. Nebo preferujete chat? Vyzkoušejte a zeptejte se.
Ano Ano Ano Ano
Pro plátce i neplátce DPH
Pro plátce i neplátce DPH Ano Ano Ano Ano
Jste neplátce DPH? Může se vám poměrně lehce stát, že budete chtít fakturovat do EU, nebo přijmout službu od firmy v EU. Pak se budete muset stát identifikovanou osobou a bude se vám hodit, že to Fakturoid umí.
Ano Ano Ano Ano
Víc hlav víc ví Pozvaný účetní může třeba kdykoli exportovat doklady do účetnictví, přidávat k nim soukromé poznámky nebo je zamykat, aby nedošlo k nechtěným změnám.
V tarifu Firma můžete pozvat spolupracovníky. Uvidíte, kdo vystavil nebo stornoval fakturu, přidal náklad apod. Dalšího uživatele nad rámec tarifu Firma přikoupíte za 100 Kč měsíčně.
1 1 + účetní 1 + účetní 5
Více bankovních účtů
Více bankovních účtů Ano Ano Ano Ano
Někdy jde udělat víc věcí najednou Prostě jen vyberete doklady a co s nimi chcete udělat – třeba je označit jako zaplacené, zamknout, odemknout, smazat, nebo exportovat hromadný příkaz k úhradě.
Ne Ano Ano Ano
Pro nové zákazníky Skliku Zasáhněte přes 95 % české internetové populace ve vyhledávání na Seznam.cz. Pokud jste nový zákazník Skliku a přejdete na placený tarif u nás, dostanete 2 000 Kč na inzerci.
Ne Ano Ano Ano
Pozvěte fakturantku, nebo "zadavače nákladů" Omezte pozvanému uživateli, co v aplikaci uvidí. Běžná uživatelská oprávnění vám dovolují pozvat uživatele s právy Zápis, Čtení, nebo Účetní, ale pozvaný uživatel vidí všechny sekce. Jemnější oprávnění vám umožní mu dovolit přístup třeba jen do vydaných faktur, ale ne do nákladů a statistik.
Ne Ne Ne Ano
Vzhled faktury
Vzhled faktury
Vlastní logo, razítko/podpis
Vlastní logo, razítko/podpis Ano Ano Ano Ano
QR kód pro rychlou platbu
QR kód pro rychlou platbu Ano Ano Ano Ano
Výběr z 5 různých vzhledů faktury
Výběr z 5 různých vzhledů faktury Ne Ano Ano Ano
Vaše faktura, vaše barva Všechny vzhledy faktur mají jednu základní barvu, kterou si můžete změnit. Je vaše firemní barva žlutá? Žádný problém.
Ne Ne Ano Ano
Fakturace
Fakturace
Lepší než jen PDF Každá vystavená faktura má u nás svou webovou stránku. Odkaz na ni můžete poslat svému klientovi. Na této stránce má kromě náhledu faktury také možnost ji rovnou zaplatit, přidat si ji do nákladů nebo vidět historii faktur od vás.
Ano Ano Ano Ano
Faktura v PDF
Faktura v PDF Ano Ano Ano Ano
Buďte světoběžník Kromě češtiny umí robot fakturu v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, ruštině, polštině a slovenštině.
Ano Ano Ano Ano
Singapurský dolar? Klidně. Robot umí fakturovat v různých měnách včetně kryptoměn. V kolika ptáte se? Ve více než 30.
Ano Ano Ano Ano
Pomůže, ale nestojí v cestě Prostě jen vyberete měnu, ve které chcete vystavit fakturu a robot automaticky načte směnný kurz ve správný den. Tento kurz si můžete samozřejmě upravit. Nebo si můžete nastavit fixní kurz.
Ano Ano Ano Ano
Fakturujete do EU? Robot automaticky ve vybraném jazyce faktury doplní větičku o tom, že DPH přiznává odběratel. A samozřejmě s ní bude správně pracovat v příslušných přiznáních.
Ano Ano Ano Ano
Šablony faktury
Šablona faktury Ano Ano Ano Ano
Příjmový pokladní doklad
Příjmový pokladní doklad Ano Ano Ano Ano
Dodací list
Dodací list Ano Ano Ano Ano
Zálohové a proforma faktury
Zálohové a proforma faktury Ano Ano Ano Ano
Opravný daňový doklad (dobropis, vrubopis)
Opravný daňový doklad (dobropis, vrubopis) Ano Ano Ano Ano
"Ale já tu fakturu od vás nedostal." S Fakturoidem už budete vědět, jestli je to pravda, nebo ne. Pokud pošlete klientovi odkaz na webfakturu z aplikace, robot pozná, jestli klient otevřel email s fakturou anebo jestli webfakturu viděl.
Ne Ano Ano Ano
Ušetřete si psaní a chyby Opakují se vám položky na fakturách? Dejte je do Ceníku a robot vám je bude napovídat. Položky můžete importovat z Excelu.
Ne Ano Ano Ano
Musíte se už stát plátcem DPH? Už při vystavování faktury vás robot upozorní, že se blížíte k hranici obratu, nad který se musíte stát plátcem DPH.
Ne Ano Ano Ano
Příloha k faktuře
Příloha k faktuře Ne Ano Ano Ano
PDF faktury jako příloha emailu
PDF faktury jako příloha emailu Ne Ano Ano Ano
Cenové nabídky Potřebujete nejprve klientovi poslat cenovou nabídku? Když ji schválí, chcete ji na klik proměnit na fakturu? Jak je libo.
Ne Ne Ano Ano
Integrace plateb přes PayPal
Integrace plateb přes PayPal Ne Ne Ano Ano
Klient zaplatí přímo na faktuře Jednou zadáte své ověřovací údaje od GoPay do Nastavení a pak už můžete mít na každé webfaktuře inline platební bránu a ostatní platební metody, které GoPay nabízí. Tak rychle jste ještě zaplaceno nedostali.
Ne Ne Ne Ano
Evidence nákladů
Evidence nákladů
Singapurský dolar? Klidně. Robot zvládne zaznamenat náklady v různých měnách včetně kryptoměn. V kolika ptáte se? Ve více než 30.
Ano Ano Ano Ano
Pomůže, ale nestojí v cestě Prostě jen vyberete měnu nákladu a robot automaticky načte směnný kurz pro daný den. Tento kurz si můžete samozřejmě upravit.
Ano Ano Ano Ano
Výdajový pokladní doklad
Výdajový pokladní doklad Ano Ano Ano Ano
Rozlišení daňové uznatelnosti
Rozlišení daňové uznatelnosti Ano Ano Ano Ano
Oceníte u faktur ze zahraničí Robot rozumí přenesení daňové povinnosti, umí samovyměření a správně ho uplatní v patřičných přiznáních.
Ano Ano Ano Ano
Příloha k nákladu
Příloha k nákladu Ano Ano Ano Ano
Posílejte si a nahrávejte nákladové faktury Příchozí soubory s fakturami, nebo třeba účtenku vyfocenou mobilem, si můžete uložit do Krabice a zpracovat později. Případně si soubor stáhne účetní, kterou pozvete do účtu. Tímto samozřejmě není nijak omezeno, kolik můžete vytvořit nákladů. Je to jen počet souborů, které mohou být před zpracování najednou v Krabici.
5 30 60 150
Vytvoření hromadného příkazu k úhradě
Vytvoření hromadného příkazu k úhradě Ne Ne Ano Ano
Automatizace
Automatizace
Opakovanou fakturaci nechte na robotovi Měsíční, čtvrtletní nebo roční faktury? Robot je vystaví a pošle za vás. Stačí jednou zadat co, komu a jak často chcete fakturovat. Můžete použít i proměnné pro datum v textu položky faktury.
1 1 Neomezeně Neomezeně
Dostaňte zaplaceno rychleji Faktura po splatnosti a platba pořád nikde? Nechte upomínání odběratelů na Fakturoidu. Stačí si nastavit kolik dní po splatnosti chcete upomínat.
Ano Ano Ano Ano
Když jedno upomenutí nestačí Robot pošle v týdenních odstupech až 3 upomínky. Pokud ani pak není faktura uhrazena, vytvoří vám událost k vyřešení na Přehledu v aplikaci.
Ne Ano Ano Ano
Párování příchozích plateb s fakturami
Párování příchozích plateb s fakturami Ne Ano Ano Ano
Párování odchozích plateb s náklady
Párování odchozích plateb s náklady Ne Ne Ano Ano
Párování plateb s více bank. účty
Párování plateb s více bank. účty Ne Ne Ne Ano
Napojte Fakturoid na svůj systém Nebo si vytvořte funkce, které vám u mě chybí. 50 000 požadavků stačí na vystavení zhruba 12 500 faktur. Dalších 10 000 API požadavků nad rámec tarifu Firma přikoupíte za 100 Kč.
3 000 3 000 6 000 50 000
Statistiky
Statistiky
Příjmy a výdaje za měsíc/čtvrtletí/rok
Příjmy a výdaje za měsíc/čtvrtletí/rok Ano Ano Ano Ano
Pohled pode data vystavení/zaplacení/zdan. plnění/cash flow
Pohled pode data vystavení/zaplacení/zdan. plnění/cash flow Ano Ano Ano Ano
Žebříčky nej dodavatelů/odběratelů
Žebříčky nej dodavatelů/odběratelů Ano Ano Ano Ano
Pohled na faktury a náklady podle štítku
Pohled na faktury a náklady podle štítku Ne Ano Ano Ano
Plánujte své příjmy a výdaje Daří se nám růst o těch 20 %, jak jsme chtěli? Nemáme větší náklady, než jsme plánovali? Přesně na tenhle typ otázek vám odpoví obrazovka Plány ve Fakturoidu.
Ne Ne Ano Ano
Účetnictví, daňová přiznání apod.
Účetnictví, daňová přiznání apod.
Méně práce pro vaši účetní Faktury můžete kdykoli exportovat do účetního programu Pohoda, Money S3, ABRA Flexi, Ježek DUEL, EKONOM, Harmonik a ve formátech PDF, Excel, XML a CSV.
Ne Ano Ano Ano
S robotem vytvoříte přiznání za pár minut Kromě přiznání vám vygenerujeme i přehled pro správu sociálního zabezpečení.
Ne Ano Ano Ano
Jak jaký bude doplatek na odvody? Vždy uvidíte průběžná čísla, jak jste na to s odvody na sociální/zdravotní pojištění a zálohu na daň z příjmů. Už žádná překvapení při přiznání ;-)
Ne Ano Ano Ano
EET na klik Po nahrání certifikátu do Fakturoidu prostě jen při vystavování faktury zakliknete, že se má evidovat do EET a o zbytek se postaráme.
Ne Ano Ano Ano
Zaúčtované doklady nechcete měnit Možná se vám to stalo, účetní už zaúčtovala, ale někdo u vás doklad potom změnil, protože si neuvědomil, že tím ovlivní čísla za uzavřené období. Přesně tomuhle zabrání to, že účetní může doklady zamykat.
Ne Ano Ano Ano
Přiznání k DPH
Přiznání k DPH Ne Ne Ano Ano
Kontrolní hlášení
Kontrolní hlášení Ne Ne Ano Ano
Souhrnné hlášení
Souhrnné hlášení Ne Ne Ano Ano
Nevíte co to je? Buďte rádi ;-) Ale kdybyste někdy poskytovali telekomunikační, elektronické, rozhlasové služby nebo televizní vysílání osobám nepovinným k dani, tak vás Fakturoid podrží.
Ne Ne Ano Ano
Kontakty – správa odběratelů a dodavatelů
Kontakty – správa odběratelů a dodavatelů
Hromadný import a export kontaktů
Hromadný import a export kontaktů Ano Ano Ano Ano
Statistiky fakturace za jednotlivé roky
Statistiky fakturace za jednotlivé roky Ano Ano Ano Ano
Změna je život Je hloupé, když vám odběratel řekne, že by tu fakturu rád proplatil, ale že mají nové fakturační údaje. Robot každý pracovní den v noci kontroluje změny ve veřejných registrech a aktualizuje fakturační údaje vašich kontaktů.
Ano Ano Ano Ano
Individuální splatnost, měna a jazyk faktury
Individuální splatnost, měna a jazyk faktury Ano Ano Ano Ano
Individuální nastavení zasílání upomínek
Individuální nastavení zasílání upomínek Ne Ano Ano Ano
Automatická kontrola DIČ v databázi VIES
Automatická kontrola DIČ v databázi VIES Ne Ano Ano Ano
Detekce nespolehlivých plátců DPH
Detekce nespolehlivých plátců DPH Ne Ano Ano Ano
Individuální texty emailů pro konkrétního odběratele
Individuální texty emailů pro konkrétního odběratele Ne Ne Ano Ano

Nenašli jste nějakou funkci? Napište nám.

Řekli o Fakturoidu

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání. Hodně si cením velmi vstřícné zákaznické podpory, která mě ani jednou nezklamala.
Kromě standardní fakturace jsem radostně zajásal nad integrací platebních karet pomocí systému GoPay. Mám radost z toho, že se díky API podařilo propojit platby a fakturaci s distribucí ebooku.