Fakturoid pro účetní

Ušetřete čas klientovi a hlavně sobě. Vše, co k práci potřebujete, máte ve Fakturoidu na jediném místě: doklady bez chyb, fajn nástroje pro komunikaci s klientem i snadný export přímo do vašeho účetního programu.

Náklady lze exportovat do Pohody a ve standardních formátech ISDOC a ZIP.

Vše na jednom místě

Už žádné předávání krabic s doklady na poslední chvíli nebo uhánění klientů po mailu a telefonu. Všechny doklady si ve Fakturoidu stáhnete právě tehdy, kdy potřebujete. Sami a třeba o půlnoci. A pokud bude třeba něco doladit, můžete k dokladům pro klienta přidat poznámku.

Zamykání nákladů - ukázka rozhraní aplikace

Export do účetního programu

Zbavte se zdlouhavého přepisování papírových dokladů do účetnictví a ušetřete až desítky hodin každý měsíc. Faktury, které váš klient vystavil, si na jeden klik snadno exportujete přímo do svého účetního programu. Nebo si stáhnete PDFka či fotky nákladů z virtuální Krabice na náklady.

Zamykání nákladů - ukázka rozhraní aplikace

Účetnictví bez chyb

Dostávejte doklady bez chyb a v souladu s legislativou. Ty zaúčtované můžete zamknout, aby vám je už nikdo omylem (ani záměrně 🙂) nezměnil pod rukama. Váš klient získá skvělé statistiky, a vám tak ubude požadavků na výjezdy čísel z účetnictví. A jako bonus se robot postará i o párování plateb s doklady.

Náklady ve Fakturoidu - ukázka rozhraní aplikace

Přehledná práce v týmu

Vytvořte své účetní kanceláři agenturní účet, tak aby každý z vašich účetních viděl přesně to, co má (a naopak neviděl to, co nemá). Výsledek? Jednodušší rozdělení práce pro vás, bezpečnější data pro vaše klienty.

Zamykání nákladů - ukázka rozhraní aplikace
Chcete víc informací? Napište nám

Co říkají o Fakturoidu účetní

„Jako účetní oceňuji možnost nahrávat vydané faktury do Pohody bez přepisování a snadné předávání dokladů od klientů z celé republiky.“

„Za nej výhodu považuji možnost importu vydaných faktur do našeho účetního softwaru, což u firem s desítkami nebo stovkami vystavených faktur ušetří opravdu kupu času.“

Potřebujete poradit?

Teprve se rozkoukáváte? Vše, co k práci potřebujete, ve Fakturoidu zvládnete na pár kliknutí. Mrkněte na naše přehledné návody.

Nenašli jste, co hledáte? Naše podpora vám ráda pomůže se vším, co vás zajímá.

Napište nám