Aplikace, které se kamarádí s Robotem

Napojením vašeho fakturoidího účtu si ušetříte čas nebo získáte funkce navíc.
Používají naše otevřené API a představují se vám svými vlastními slovy.
V případě dotazů kontaktujte vývojáře dané aplikace.

Eshopy

WooCommerce plugin od Toret

Automatické generování faktur a jejich odesílání do Fakturoidu pro eshopový WordPress plugin WooCommerce.

toret.cz

Prestashop plugin od PSmoduly

Automatické generování faktur a odesílání zákazníkům. Konfigurovatelný modul s obousměrným napojením. Funkční pro Prestashop 1.5, 1.6 a 1.7.

psmoduly.cz

Shopify aplikace od Ents

Automatické generování faktur a odesílání zákazníkům včetně podpory EET. Aplikaci získáte z Shopify Appstore.

ceskeshopify.cz

Shopify aplikace od Josefa Rouska

Automatické generování faktur bez starostí. Automatizovaný hlídač plateb převodem umí využít možností Fakturoidu a pomocí proforma faktury automaticky označit objednávku jako zaplacenou. Navíc s podporou EET.

apps.shopify.com/fakturoid-invoices

eBRÁNA e-shop 2.0

Eshop vyloženě šitý na míru těm, kdo chtějí rozjet svůj byznys na internetu se vším všudy. Je přizpůsobený počítačům, tabletům i mobilům.

ebrana.cz

Inspishop

E-commerce platforma Inspishop využívá Fakturoid ke generování faktur na jeden klik včetně aktualizace faktur při změně objednávky.

inspishop.cz

Rocketoo

V Rocketoo můžete z vašich objednávek jedním kliknutím vygenerovat fakturu nebo zálohovou fakturu ve službě Fakturoid a automaticky nastavovat objednávky na zaplacené při uhrazení faktury.

rocketoo.cz

CRM

Logo Raynet

Raynet

RAYNET je software, který pomáhá obchodníkům a manažerům při obchodování. Díky napojení na Fakturoid je možné z CRM přenášet Obchodní případy, ze kterých vzniknou ve Fakturoidu běžné nebo zálohové faktury.

raynet.cz

Logo Anabix

Anabix

V CRM systému Anabix máte svoje klienty a historii veškeré komunikace na jedné stránce. Získejte okamžitý přehled, kdo s klientem kdy mluvil a o čem.

anabix.cz

Logo SupportBox

SupportBox

Chytrá česká aplikace pro vyřizování emailů. Skvělá pro týmovou práci. Díky napojení na Fakturoid uvidíte u každé zprávy od klienta, v jakém stavu jsou jeho faktury.

supportbox.cz

Řízení projektů

Logo freelo.cz

Freelo

Česká online aplikace na řízení projektů, díky které bude vaše práce v týmu opravdu efektivní. Úkoly nezapadnou, tým je informovaný a rozpočet nepřešvihnete.

freelo.cz

Logo Costlocker

Costlocker

Aplikace na sledování času a finanční výkonnosti projektů. Pomáhá budovat finančně zdravé agentury.

costlocker.cz

Finanční nástroje

Logo Bankonaut

Bankonaut Flow

Aplikace na správu a evidenci cashflow. Umí předvídat zůstatek den po dni do budoucna na základě vložených transakcí. Jedním klikem umožňuje naimportovat vybrané nebo všechny faktury z Fakturoidu a zaevidovat je jako transakce.

bankonaut.cz/aplikace

Logo Tooltee

Tooltee

Tooltee je online aplikace k tvorbě cenových kalkulací, která ušetří celému týmu čas i práci. Kalkulace můžete kdykoliv online editovat, sdílet a díky napojení na Fakturoid během chvilky proměnit ve faktury. Jednoduše, jedním kliknutím.

tooltee.cz

Další integrace

Integromat

Integromat je nástroj pro automatizaci procesů, které děláte ručně. Má plnou podporu Fakturoidu a pomůže ve vytvoření propojení s dalšími aplikacemi, které používáte. A to bez znalosti programování!

integromat.com

Dativery

Dativery zobrazuje přímo u záznamů Fakturoidu relevantní informace z dalších webových aplikací, např. z vašich firemních aplikací, veřejných databází či sociálních sítí.

dativery.com

Chystáte integraci? Zaregistrujte se jako vývojáři.
Dozvíte se o novinkách a důležitých změnách jako první.