Krabice na náklady

Slouží pro uchování nákladových dokladů před jejich zanesením do Fakturoidu. Můžete si sem soubory nahrát, nebo si je poslat emailem na adresu, kterou najdete v Náklady → Krabice.

Krabice na náklady

Upozornění, co se děje v Krabici

Na obrazovce Nastavení → Krabice na náklady si můžete nastavit, kdo bude dostávat upozornění emailem kolem toho, co se ve vaší Krabici děje. Příklady upozornění: Nepodaří se nahrát soubor přes email, blížíte se limitu počtu souborů v Krabici, přehled toho, jaké soubory byly nahrány uplynulý den apod.

Krabice na náklady

Vytvoření nákladu

Pro zpracování nákladu z Krabice stačí kliknout na Vytvořit náklad.

Nastavení oznámení o souborech v Krabici

Tím se dostanete do formuláře nového nákladu, pro náhled originálního dokladu, stačí kliknout na Zobrazit náhled. V novém okně se vám ukáže původní doklad, abyste ho mohli snadno zpracovat. Po uložení nákladu se z Krabice automaticky přenese do přílohy daného nákladu.

Zobrazení náhledu nákladu

Jemnější oprávnění uživatelů

Pro zpracování nákladů by se vám mohlo hodit pozvat uživatele, kterému dovolíte vidět jen Náklady a nic jiného. Přesně to můžete díky jemnějším oprávněním.

Předání dokladů účetním

Pokud nechcete zpracovávat náklady sami, stačí pozvat účetní, nahrávat soubory nákladů do Krabice a účetní si je kdykoli může stáhnout.

Stáhnout soubory z Krabice

Limity pro počty souborů v Krabici

Krabice je takové překladiště předtím, než soubory zpracujete - ať už vy, nebo účetní. Nepočítáme, že by se tam měly hromadit dlouhodobě. Jakmile soubor zpracujete — tj. vytvoříte náklad — zmizí z Krabice. Samozřejmě tím není nijak omezen počet náklad, které můžete za měsíc zadat.

Tarif Počet souborů
Zdarma 5
Základ 30
Komplet 150

Prohledat Podporu

Nenašli jste? Napište nám email nebo využijte povídátko v pravém dolním rohu.