Cenové nabídky online

Je pro vás kolečko nabídka – zálohovka – faktura běžnou součástí toho, jak dostat zaplaceno? Pak jste tady správně, ale cenovými nabídkami to ve Fakturoidu teprve začíná.

Ušetřete čas při tvorbě nabídek

Cenovou nabídku vytvoříte stejně snadno, jako k ní přidáte přílohu. Export do PDF je samozřejmostí. Můžete si ji oštítkovat nebo přidat poznámku s detaily o zakázce. Plátci DPH mají možnost schovat vyčíslení DPH. K dispozici máte i verzi v angličtině.

Formulář vytvoření nabídky

„Zkoušel jsem dneska vytvořit první nabídku ve vaší nové funkci a musím říct, že to je PECKA!! Opravdu jsem nadšený! :-) “

— Vít Kvasničák

Pošlete nabídku jedním kliknutím

Odeslat nabídku klientovi je dílem okamžiku. Připravte si text emailu jednou a pak už ho jen znovu používáte. Je možné mít jiný text pro každého klienta. Pokud dáte k nabídce přílohu, pošle se automaticky s emailem.

Příklad textu emailu pro odeslání cenové nabídky

Rychlá faktura z nabídky

Když klient s nabídkou souhlasí, stačí ji tak označit a pak už na klik obsah nabídky přetvoříte na fakturu nebo zálohovku, kterou pošlete klientovi stejně jednoduše, jako nabídku.

Hromadný příkaz úhradě - ukázka rozhraní aplikace

Mějte v nabídkách přehled

Na jednom místě uvidíte, kolik nabídek jste vyhráli, které čekají na vyfakturování a také ty, kde jste neuspěli.

štítky - ukázka rozhraní aplikace
Začněte hned Nabídku vytvoříte za pár minut

Fakturoid toho umí mnohem víc

Fakturování jako nutné zlo, čím méně času tím strávíte, tím lépe? Souhlasíme. Kromě snadné, rychlé, profesionální fakturace vám robot pomůže dostat rychleji zaplaceno, ukáže přehledné statistiky a výrazně zjednoduší komunikaci s účetní.

Nové vzhledy Fakturoidu

5 moderních vzhledů faktur s možností vlastní barvy, automatické párování plateb a upomínky, propracované statistiky,mnoho dalšího.