Cenové nabídky online

Je pro vás kolečko cenová nabídka – zálohovka – faktura běžnou součástí toho, jak dostat zaplaceno? Pak jste tady správně, ale cenovými nabídkami to ve Fakturoidu teprve začíná.

Začněte hned Cenovou nabídku vytvoříte za pár minut

Ušetřete čas při tvorbě nabídek

Tvorba cenové nabídky je stejně snadná, jako je snadné k ní přidat přílohu. Export do PDF je samozřejmostí. Nabídky můžete oštítkovat nebo přidat poznámku s detaily o zakázce. Plátci DPH mají možnost schovat vyčíslení DPH. K dispozici máte i verzi cenové nabídky v angličtině. Vše zvládnete rychle online.

Formulář vytvoření nabídky

„Zkoušel jsem dneska vytvořit první nabídku ve vaší nové funkci a musím říct, že to je PECKA!! Opravdu jsem nadšený! :-) “

— Vít Kvasničák

Pošlete nabídku jedním kliknutím

Odeslání cenové nabídky klientovi je dílem okamžiku. Připravte si vzor textu emailu jednou, a pak už ho jen znovu používáte. Je možné mít jiný text pro každého klienta. Pokud dáte k nabídce přílohu, pošle se automaticky s emailem.

Příklad textu emailu pro odeslání cenové nabídky

Rychlá faktura z nabídky

Když klient s nabídkou souhlasí, stačí ji tak označit. Poté jednoduše na jeden klik obsah cenové nabídky přetvoříte na fakturu, nebo zálohovku, kterou pošlete klientovi stejně snadno jako cenovou nabídku.

Hromadný příkaz úhradě - ukázka rozhraní aplikace

Mějte v cenových nabídkách přehled

Na jednom místě uvidíte: kolik cenových nabídek jste vyhráli, které čekají na vyfakturování, a také ty, kde jste neuspěli.

štítky - ukázka rozhraní aplikace

Zkuste si ve Fakturoidu svůj vlastní vzor cenové nabídky vytvořit sami - pokud nebudete spokojeni, dejte nám vědět.


Jak na tvorbu cenové nabídky? Návod najdete v našem článku.

Začněte hned Tvorba cenové nabídky zabere jen pár minut

Fakturoid toho umí mnohem víc

Fakturování jako nutné zlo, čím méně času tím strávíte, tím lépe? Souhlasíme. Kromě snadné, rychlé, profesionální fakturace vám robot pomůže dostat rychleji zaplaceno, ukáže přehledné statistiky a výrazně zjednoduší komunikaci s účetní.

Nové vzhledy Fakturoidu

5 moderních vzhledů faktur s možností vlastní barvy, automatické párování plateb a upomínky, propracované statistiky,mnoho dalšího.