Jednoduchá, ale výkonná online fakturace

Fakturace je jen začátek

Dřív než si dáte svou ranní kávu, Fakturoid vystaví zálohovou fakturu a odešle ji vašemu klientovi. Až dorazí platba na účet, označí ji jako zaplacenou a spolu s daňovým dokladem pošle i poděkování. Ušetřete čas, získejte přehled o svém podnikání a zjednodušte si komunikaci s účetním.

Fakturoid jako brána do účetnictví

Fakturovat v účetním systému je složité. Ve Fakturoidu to zvládnete pohodlně sami. Získáte okamžitý přehled o příjmech i výdajích. Už žádné čekání na čísla od účetní. Pravidelné faktury, automatické párování plateb a upomínky vám ušetří čas.

žádné chybné faktury a jejich zdlouhavé přepisování do účetnictví.
Klienti vám dají přístup do svého účtu a vy pak můžete z jednoho místa exportovat faktury přímo do jednoho z následujících účetních programů. Interní poznámky na dokladech zajistí, že se nebudete muset vyptávat na to "za co že ten doklad vlastně byl" - klient vám to k němu napíše.
Už jednou zaúčtované doklady zamknete, aby je klient nemohl omylem změnit.

Jak Fakturoid používá účetní Zuzana Bartůšková a její firma BKP Finance.

Pohoda logo
Abra logo
Abra logo
Ježek Duel logo
Ekonom logo
Harmonik logo

Náklady lze exportovat do standardních formátů.

ISDOC logo
ZIP logo

Staňte se certifikovaným účetním

Ušetřete čas

Žádné přepisování dokladů – import. Žádné doptávání za co daný doklad byl – poznámka.

Faktury dle legislativy

Fakturoid uživatele provede záludnostmi fakturace, včetně té zahraniční až po MOSS.

Párování plateb u klienta

Automatické spárování dokladů vám zjednoduší práci a ušetří čas.

Panel pro účetní

Intuitivní panel vám usnadní práci s více uživatelskými účty.

Pomoc s napojením na účetní SW

Zaškolíme vás tak, aby spolupráce Fakturoidu s vaším účetním programem šlapala jako hodinky.

Podpora a propagační materiály

Kontakt a servis přímo pro vás.

Získejte přehled o svém podnikání

 • Fakturace je základ

  Moderní faktura snadno a rychle

  Robot umí různé měny a jazyky, zálohové faktury, pokladní a opravné doklady. Vyberte si ze 4 vzhledů a přidejte vlastní logo nebo podpis. Po vystavení fakturu pošlete na klik emailem.

 • Evidujte náklady

  Za co jste utráceli

  Kolik jste dali na marketing? Kolik stál zatím ten projekt? Kolik odvedete na DPH? To je jen pár otázek, na které vám Fakturoid dokáže odpovědět, když si v něm budete evidovat náklady. Navíc zjednodušíte předávání dokladů účetnímu.

 • Statistiky, žebříčky, štítky

  Získejte přehled díky statistikám a štítkům

  Kolik jste vyfakturovali? Kdo jsou největší odběratelé a dodavatelé. Kolik je v nezaplacených fakturách? Robot zná všechna čísla za plovoucí 3 měsíce, za čtvrtletí, za rok. Přidáním klíčových slov (štítků) k fakturám a nákladům navíc získáte druhový, případně i projektový pohled na své podnikání.

 • Finanční plánování

  Plánujte své příjmy a výdaje

  Tenhle rok chceme růst o 10 %, jak se nám to daří? Nemáme větší náklady, než jsme plánovali? Obrazovka Plány vám ukáže, jak jste na tom ve skutečnosti v porovnání s tím, co jste si naplánovali.

 • Mobilní aplikace

  Chytrý robot v chytrém telefonu

  Strčte si robota do kapsy jako aplikaci pro iPhone a Android. Zkontrolujte statistiky, přehled zaplacených a dlužných faktur s možností rychle zavolat neplatičům.

Automatizujte co se dá

 • Párování plateb

  Platby zkontroluji za vás

  Jakmile banka oznámí platbu na/z vašeho účtu, označím správnou fakturu či náklad jako zaplacený. Pokud částka nebo variabilní symbol nesedí dám vám vědět. Umím párovat platby pro FIO, KB, ČSOB, RB, PS, Air Bank, UCB, Moneta, Equa bank, Citfin a Sberbank.
  V tarifu Firma nabízím párování s více účty zároveň.

  Podporuji také GoPayPayPal platby pro vaše faktury.

 • Pravidelné faktury

  Pravidelnou fakturaci nechte na mě

  Potřebujete vystavovat každý měsíc, čtvrtletí, nebo rok stejné faktury? Vytvořte si šablony pravidelných faktur, které pak budu vystavovat i posílat emailem za vás. A umím to automaticky i ve variantě zálohovka – platba – faktura.

 • Upomínky

  Už žádné psaní upomínek

  Znáte to, občas potřebuje odběratel k zaplacení postrčit. Proto, když je faktura po splatnosti, pošlu upomínku automaticky za vás, i opakovaně. Můžete si také vybrat, kterým klientům se upomínky posílat nemají.

 • EET  

  Elektronická evidence tržeb

  Po nahrání certifikátu do Fakturoidu prostě jen při vystavování faktury zakliknete, že se má evidovat do EET a o zbytek se postará náš robot.

 • Integrace a API

  Platební metody a propojení

  Nechte své klienty platit kartou díky mému napojení na GoPay nebo PayPal.

  S pomocí API napojíte Fakturoid na software z katalogu, či si vytvoříte funkce, které vám u mě chybí.

Účetnictví je náš dobrý soused

 • Pozvěte svou účetní

  Možná ji dlouho neuvidíte

  Účetní můžete dát přístup do svého účtu, takže už jí nebudete muset vozit faktury v krabici, ale bude si je moci kdykoli stáhnout a importovat do svého účetního systému.

 • Exporty do účetnictví

  Méně práce pro vaši účetní

  Faktury můžete kdykoli exportovat do účetního programu Pohoda, Money S3, ABRA FlexiBee, Ježek DUEL, EKONOM, Harmonik a ve formátech PDF, Excel, XML a CSV.

 • Elektronická podání

  Elektronická podání na pár kliknutí

  Pro živnostníky, kteří používají paušální výdaje, umím vygenerovat přiznání k dani z příjmů. Plátci DPH využijí export přiznání k DPH, kontrolní hlášení, podání MOSS a souhrnné hlášení.

Bezpečnost, soukromí a podpora

 • Vaše data jsou u nás v bezpečí

  Bezpečnější než ve vašem počítači

  Připravili jsme zvláštní stránku, kde vysvětlujeme, jak je online fakturace často bezpečnější, než mít data na vašem vlastním počítači. Ať už jde o přístup k datům, zálohování nebo selhání počítače, Fakturoid je bezpečnější.

 • Nikomu vás neprodáme

  Nechceme vydělávat na vašich datech

  Neprodáváme reklamu a na rozdíl od služeb zdarma máme příjmy výhradně z placených tarifů. Žádná vaše data nikdy neprodáme jiným firmám. Dobře si uvědomujeme, že naše podnikání stojí na vaší důvěře a nehodláme s ní hazardovat.

 • Pomůžeme vám

  Reagujeme rychle

  Napište nám email nebo pomocí online povídátka, které je vám zde i v aplikaci k dispozici v pravém dolním rohu obrazovky. Rádi pomůžeme.